Standart Kapasite Isı Pompası

ısı pompası solimpeks hava kaynaklı inverter ısı pompası

SOLİMPEKS

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Solimpeks Isı Pompaları ile hem tasarruf etmek hem de çevreyi korumak ister misiniz?

Modelleri İncele

Yerli Üretim, Ultra Sessiz

Isı pompası, doğada bulunan enerjiyi kullanır ve ortalama %25 elektrik enerjisiyle, %75’i doğal kaynaklardan olmak üzere %100 ısıtma enerjisi üretir. 100 yıldır kullanılmakta olan ısı pompaları, devamlı gelişen teknolojisi ile dünyanın en güvenli ısınma kaynağı haline gelmiştir. Solimpeks hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur.

Solimpeks ısı pompaları, yıl boyunca ısıtma, sıcak su konforu sağlamakla birlikte, yaz aylarında otomatik kontrollü soğutma fonksiyonuyla ev içinde keyifli bir hava sağlar. Düşük ses seviyesi sayesinde keyfiniz yarıda kalmaz. Pazarının en düşük ses aralığına sahip olan Solimpeks ısı pompaları sorunsuz bir şekilde şehir içindeki evlere de monte edilebilir.

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

Solimpeks Isı Pompasını Üstün Yapan Detaylar

Isı pompası basit bir buzdolabının çalışma prensibine sahiptir, ancak tüm soğutma işleminin tersini yapar. Buzdolabı tüm ısıyı içeriden dışarı verip içerisini soğuturken, ısı pompası dışarıdaki ısıyı içeriye transfer eder. Hava, toprak veya sudan aldığı düşük derecedeki ısıyı, ev sıcaklığına yükseltir. Solimpeks ısı pompaları sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda yaz aylarında da ortamınızı serinletir.

ısı pompası solimpeks hava kaynaklı inverter ısı pompası
Instagram DM