Wunder ALS Termal Güneş Kollektörleri

wunder als güneş paneli solar sistem
wunder als güneş paneli solar sistem

SOLİMPEKS

Wunder ALS Güneş Paneli

Evinizin ve İşletmenizin, ile güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Cebril sistemler için kullanılır.

Modelleri İncele

Güneş ile mükemmel uyum.

Solimpeks güneş kollektörüleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörlerdir. Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörlerini kullanarak çevreye zararınızı sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyununun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

güneş paneli termal kollektör
solar sistem termal güneş kollektörü

Yüksek Verim

5 yıl garanti

Avrupa’nın 3.cü Dünya’nın 7.ci üreticisi.

Solar Keymark Sertifikalı

Titanyum kaplı selektif tüm alüminyum yüzey

Bakır borulu, taş yünü izolasyonlu

Düşük demirli temperli cam

Lazer dikişli

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

solar collector solar panel

İharacat Rekortmeni Termal Kollektörler

Solimpeks Termal Kollektörleri , 82 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Dünyanın her noktasına satılacak şekilde sertifikalara sahiptir. Bu ürün Solimpeks’in her yıl Türkiye’nin Yenilenebilir enerji dalında ihracat ödülü kazanmasına neden olmaktadır.

Solimpeks Wunder WUNDER ALS Termal Kollektörlerimiz

SolarKeymark sertifikasının yanında on sekiz farklı sertifikaya sahiptir. Üç farklı ölçüde üretime sahiptir. Alüminyum Tinox Sellektif absorbe yüzeyine sahiptir. Lazer kaynak teknolojisi ile bakır boru alüminyum yüzeye kesintisiz kaynatılır. Taş Yünü izolasyon ,Temperli prizmatik cam ( Değiştirilebilir cam ) ve Eloksal kaplamalı alüminyum kasaya sahiptir. Tüm Kollektörler ¾’’ dış dişli bağlantı çıkışlarına sahip olup çift taraflı iki adet esnek paslanmaz flexb bağlantı ile birlikte verilmektedir.

Instagram DM