Emaye Serpantinli Boyler - Serpantinli Boyler - Büyük Kapasite, Endüstriyel Tip Boyler

Emaye Serpantinli Boyler

serpantinli boyler emaye su ısıtma kazanı sıcak su tankı

SERPANTİNLİ BOYLER

EMAYE

Emaye kaplı tek serpantinli boylerler genellikle otellerde, restaurantlarda, villalarda veya sıcak su ihtiyacı olan mekanlarda buhar kazanına, güneş kollektörüne veya sıcak suya bağlanılarak kullanılır. Emaye boyler deposunun içinde yüzeyi camsı maddeyle kaplanmış olan bir metaldir. Serpantin boylerin ısı kaynağından aldığı enerji ile depoladığı suyu ısıtmasını sağlayan parçasıdır.

Dayanıklı, Uzun Ömürlü

Boyler çeşitleri klasik boylerler, paslanmaz çelik emaye boylerler ve titanyum katkılı emaye boylerler olmak üzere üçe ayrılmakla birlikte en ekonomik ve sağlıklı boyler türü titanyum katkılı emaye boylerlerdir. Klasik boylerler hem eski tip olduğu için verim konusunda yetersiz kalmaktalardı.

Paslanmaz çelik emaye boylerler ile yeni tip boylerlere geçildi ancak paslanmaz çeliğin üretim zorlukları ve fiyatları titanyum katkılı emaye baylerlerin doğuşuna yol açtı ve dolayısıyla günümüzdeki yüksek verimli ve hijyenik boylerler üretilmeye başlandı.

İçerisinde bir adet serpantin bulunan boylerlere Tek Serpantinli Boyler adı verilir. Tek serpantinli boylerler de tüm boylerler gibi kullanma suyunu, hijyenik ve korozyonsuz bir şekilde sıcak suya çeviren tesisat ekipmanlarıdır.

İçerisinde iki adet serpantin bulunan boylerlere Çift Serpantinli Boyler adı verilir. Çift serpantinli boylerler de tüm boylerler gibi kullanma suyunu, hijyenik ve korozyonsuz bir şekilde sıcak suya çeviren tesisat ekipmanlarıdır.

serpantinli boyler emaye su ısıtma kazanı sıcak su tankı
serpantinli boyler emaye su ısıtma kazanı sıcak su tankı

10 bar işletme basıncı

Estetik görünüm

100 litreden 6000 litreye kadar kapasite

Su ile temas eden yüzeyler çift kat hijyenik emaye kaplama

100 litreden 600 litreye kadar galvaniz sac üzeri elektrostatik toz boyalı kılıf

800 litreden 6000 litreye kadar özel winlex kılıf

Katodik koruma

Yüksek verim

Sıcak Su Tankı – Emaye’yi Üstün Yapan Detaylar

İçerisinde bir adet serpantin bulunan boylerlere Tek Serpantinli Boyler adı verilir. Tek serpantinli boylerler de tüm boylerler gibi kullanma suyunu, hijyenik ve korozyonsuz bir şekilde sıcak suya çeviren tesisat ekipmanlarıdır. İçerisinde iki adet serpantin bulunan boylerlere Çift Serpantinli Boyler adı verilir. Çift serpantinli boylerler de tüm boylerler gibi kullanma suyunu, hijyenik ve korozyonsuz bir şekilde sıcak suya çeviren tesisat ekipmanlarıdır.

serpantinli boyler emaye su ısıtma kazanı sıcak su tankı

EMAYE SERPANTİNLİ BOYLER ÜRÜNLERİMİZ

Instagram DM