EXCELLENT Termal Güneş Kollektörleri

termal güneş kollektörü solar enerji paneli güneş pili
solar keymark güneş enerjisi sistemleri

SOLİMPEKS

EXCELLENT Güneş Kollektörü

Solimpeks Termal Güneş kollektörleri Evinizin ve İşletmenizin, güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiye sağlar. Termal güneş kollektörleri cebri sistemlerde güneş enerjisini en az kayıpla ısıya çevirmek için kullanılan en önemli üründür. Cebri sirkülasyonlu ( pompalı ) ve doğal sirkülasyonlu sistemler için kullanılır.

Yüksek verimlilik. Yeni Excellent.

Solimpeks Termal Güneş enerjisi kollektörleri, yüksek üretim teknolojisi kullanılarak güneş enerjisinden en yüksek verimi elde etmek için tasarlanmış ürünlerdir. Solar keymark olmak üzere birçok uluslararası sertifikalara sahip ürünlerdir.

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörlerini kullanarak çevreye zararını sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyu nun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

termal güneş kollektörü solar enerji paneli güneş pili
termal güneş kollektörü solar enerji paneli güneş pili

Solar Keymark sertifikalı

Alüminyum Selektif Yüzey

Bakır borulu, cam yünü izolasyonlu

Düşük demirli temperli cam

PV Montaj setleri ile uyumlu

Lazer kaynaklı

Düşük ısı kaybı

Yüksek Performans

İnce Tasarım

5 yıl garantili

Avrupa’nın 3.cü Dünya’nın 7.ci üreticisi.

Excellent Termal Güneş Kollektörünü Üstün Yapan Detaylar

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

termal güneş kollektörü solar enerji paneli güneş pili
termal güneş kollektörü

İharacat Rekortmeni Termal Kollektörler

Solimpeks Termal Kollektörleri , 82 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Dünyanın her noktasına satılacak şekilde sertifikalara sahiptir. Bu ürün Solimpeks’in her yıl Türkiye’nin Yenilenebilir enerji dalında ihracat ödülü kazanmasına neden olmaktadır.

Instagram DM