Wunder ANSG Termal Güneş Kollektörleri

güneş paneli termal güneş kollektörü
solar keymark güneş enerjisi sistemleri

SOLİMPEKS

Wunder ANSG Serisi

Solimpeks termal güneş kolektörleri, evinizin veya işletmenizin kullanım sıcak suyunu enerjisini sağlayabilir, ısınma desteği sağlayabilir ya da herhangi bir proses için gerekli termal enerji ihtiyacınızı güneş sayesinde , tamamen veya destek amaçlı sağlayabilir. Hem cebri sirkülasyonlu (pompalı) hem de doğal sirkülasyona uygundur. Sistem kapalı devre olarak çalıştırılmalıdır.

Yüksek üretim teknolojisi, yüksek verimli selektif yüzeyi, robotik kaynak teknolojisi kullanımı (ultrasonik veya lazer), ısıl kayıpları engelleyen malzemeler ve tasarımıyla size yıllarca hizmet etmek için tasarlandı. Konusunda uzman mühendislerimizden proje ve tasarım desteği almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Modelleri İncele

Güneş ile mükemmel uyum.

Geleceğimiz Güneş Enerjisinde

Gelecek nesilleri düşünmek tüm insanlığın görevidir . Gaz, kömür ,petrol ve Doğalgaz gibi fosil yakıtların rezervleri sınırsız değildir. Fosil yakıtların giderek tükenmesi ve kişi başı enerji tüketiminin giderek artması , fosil yakıtlara olan talebin sürekli artmasına ve dolayısı ile fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır .

Doğalgaz gibi fosil yakıt fiyatlarının sürekli artışıyla birlikte ve gelecekte tükenecek olmalarının sonucu olarak ,alternatif enerji kaynaklarına olan ihtiyaç artmaktadır .Güneş enerjisi en önemli kaynakların başında gelir. Enerjide bağımsız olmanın önemi. Ayrıca sera gazlarının çevreye emisyonu dünyadaki iklimde ciddi değişikliklere yol açmaktadır. Dünyanın enerji sorunları için temiz, ekonomik ve etkili bir çözüm, odun, hava, toprak altı ısı ve güneş ışığı gibi sürdürülebilir enerji kaynaklarıdır. Bu kaynaklar tükenmez veya kolayca yeniden temin edilebilir. Bunun yanında pratik olarak çevrede sıfır kirlenmeye yol açarlar.

Güneş Tüm Enerjimize Yeter

Solimpeks güneş kollektörleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörler dir . Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörleri ni kullanarak çevreye zararını sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyu nun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

güneş paneli
termal güneş kollektörü

Yüksek Termal Verim : 0,75+

Yüksek verimli selektif yüzeyli, bakır borulu, lazer veya ultrasonik robotik kaynaklı.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Malzeme Yapısı

5 yıl ürün garantisi

10+ yıl kullanım ömrü beklentisi

Sistem kullanım ve bakım şartlarına göre değişebilir, sisteminize yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Modern ve Teknolojik yüksek üretim kapasitesi

Avrupa’nın 3. Dünya’nın 7. en büyük üreticisi

Dünya Geneline Yayılmış Dağıtım Kanalı ve Satış Sonrası hizmet garantisi

82 ülkeye ihracat ile Konusunda Türkiye’nin En büyük ihracatçı firması

Solimpeks Termal Güneş Enerjisi Kollektörlerini Üstün Yapan Detaylar

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

termal güneş kollektörü

İhracat Rekortmeni Termal Kollektörler

Solimpeks termal kollektörler, 82 ülkeye ihraç edilmektedir. Dünya’nın her noktasında kullanılabilecek şekilde, başta Solarkeymark olmak üzere bir çok sertifikayla, yeterliliği ve güvenlik şartlarını sağlaması onaylanmıştır. Bu ürün Solimpeks’in her yıl, alanında, başta ihracat ödülü olmak üzere başarı ödülleri almasını sağlamaktadır.

Solimpeks Wunder ANSG Serisi Kollektörlerimiz

SolarKeymark sertifikasının yanında on sekiz farklı sertifikaya sahiptir. Üç farklı ölçüde üretime sahiptir. Alüminyum Tinox Sellektif absorbe yüzeyine sahiptir. Lazer kaynak teknolojisi ile bakır boru alüminyum yüzeye kesintisiz kaynatılır. Cam Yünü izolasyon ,Temperli prizmatik cam ( Değiştirilebilir cam ) ve Eloksal kaplamalı alüminyum kasaya sahiptir. Tüm Kollektörler ¾’’ dış dişli bağlantı çıkışlarına sahip olup çift taraflı iki adet esnek paslanmaz flexb bağlantı ile birlikte verilmektedir.

Instagram DM