Wunder CLS Termal Güneş Kollektörleri

güneş paneli fotovoltaik güneş kollektörü
güneş paneli fotovoltaik güneş kollektörü

SOLİMPEKS

Wunder CLS Güneş Paneli

Eviniz ve İşletmeniz için güneş enerjisinden faydalanarak kullanım sıcak suyu ve ısıtma için gerekli enerjiyi sağlar. Cebri sistemler için kullanılır.

Solimpeks termal kollektörler, 82 ülkeye ihraç edilmektedir. Dünya’nın her noktasında kullanılabilecek şekilde, başta Solarkeymark olmak üzere bir çok sertifikayla, yeterliliği ve güvenlik şartlarını sağlaması onaylanmıştır. Bu ürün Solimpeks’in her yıl, alanında, başta ihracat ödülü olmak üzere başarı ödülleri almasını sağlamaktadır.

Modelleri İncele

Güneş ile mükemmel uyum.

Solimpeks güneş kollektörüleri, güneş enerjisini ısıya dönüştüren yüksek verimli düzlemsel kollektörlerdir. Güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sıfır ve artı enerji binalarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ile üretilmiştir.

Solimpeks güneş enerjisi sistemleri kullanımıyla doğal gazlardan ve fosil yakıtlardan kurtulmak, karbon salınımını azaltmak, yaşanabilir bir dünya yaratabilmek mümkündür. Solimpeks Kollektörlerini kullanarak çevreye zararınızı sıfıra indirin. Termal Kollektörler evinizin kullanım sıcak suyununun haricinde evinizin ısıtma sistemine de destek sağlayarak, çevreye duyarlı projelerde eşsiz bir üründür.

güneş paneli solar sistem
termal güneş kollektörü güneş paneli

Yüksek Verim

5 yıl garanti

Avrupa’nın 3.cü Dünya’nın 7.ci üreticisi.

Solar Keymark Sertifikalı

Titanyum kaplı selektif tüm alüminyum yüzey

Bakır borulu, taş yünü izolasyonlu

Düşük demirli temperli cam

robotik lazer kaynak teknolojisi

Ürettiğimiz güneş kollektörleri düz zemine, her türlü çatının üzerine ya da çatıya entegre monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Almanya ve İtalya’da test edilen ürünlerimiz EN 12975 ve Solar Keymark normlarına göre performans ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Her bir güneş kollektörü paketlenmeden önce iki kez test edilir.

termal güneş kollektörü güneş paneli

İharacat Rekortmeni Termal Kollektörler

Solimpeks Termal Kollektörleri , 82 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Dünyanın her noktasına satılacak şekilde sertifikalara sahiptir. Bu ürün Solimpeks’in her yıl Türkiye’nin Yenilenebilir enerji dalında ihracat ödülü kazanmasına neden olmaktadır.

Solimpeks Wunder ALS CLS Termal Kollektörlerimiz

SolarKeymark sertifikasının yanında on sekiz farklı sertifikaya sahiptir.Bakır Tinox Sellektif absorbe yüzeyine sahiptir. Lazer kaynak teknolojisi ile bakır boru bakır yüzeye kesintisiz kaynatılır. Taş Yünü izolasyon ,Temperli prizmatik cam ( Değiştirilebilir cam ) ve Eloksal kaplamalı alüminyum kasaya sahiptir. Tüm Kollektörler ¾’’ dış dişli bağlantı çıkışlarına sahip olup çift taraflı iki adet esnek paslanmaz flexb bağlantı ile birlikte verilmektedir.

Instagram DM

Solar Keymark; Avrupa’da Termal Güneş Enerjisi Ürünleri İçin Kalite Etiketi.

Solar Keymark, son tüketicilere bir ürünün Avrupa standartlarına ve bunlara ek Solar Keymark gereksinimlerine uyumluluğunu gösteren bağımsız bir sertifika işaretidir. 

Solar Keymark, Avrupa’nın önde gelen test laboratuarlarının sıkı işbirliği ve Avrupa Komisyonu’nun destekleriyle Avrupa Termal Güneş Enerjisi Endüstrisi Federasyonu (European Solar Thermal Industry Federation, ESTIF) ve Avrupa Standartizasyon Komitesi (European Committee for Standardisation, CEN) tarafından gelişitirilmiştir. Termal güneş enerjisi ürünleri için temel kalite işaretidir ve Avrupa pazarına ve ötesine geniş ölçüde yayılmıştır.

Solar Keymark, Avrupa düzeyinde yüksek kalitedeki termal güneş enerjisi ürünlerini sertifikalandırmak için yaratılmıştır. Amaç, ticaret bariyerlerinin kaldırılması ve Avrupa pazarında ve ötesinde yüksek kalitede termal güneş enerjisi ürünlerinin kullanımını teşvik etmektir.