KOPP KUARA MONOFAZE

KOPP

KOPP KUARA MONOFAZE

Kopp inverterler verimli ve güvenilirdir. Ve aynı zamanda her fotovoltaik tesisin kalbini oluşturur. 2kW ile 6 kW arasındaki güç sınıfları, müstakil evlerde monofaze elektrik üretimi sağlar.

İdeal Enerji Yönetimi İçin Komünikatif İnventerler

İnverter bir dönüştürme sistemidir. Enerji tasarrufunu sağlamak amacıyla birçok farklı cihaz kullanılmaktadır. Bu anlamda enerji tasarrufunu sağlamak amacıyla devrelerdeki frekans ayarını düzenleyen cihazlara da inverter ismi verilmektedir.

Alternatif akımı doğru akıma, doğru akımı da alternatif akıma çeviren ve üç fazlı çalışma sistemine sahip olan, gerilim ve frekansları düzgün bir şekilde ayarlayan tüm cihazlar inverterdir.

Daha basit bir şekilde anlatılacak olursak; inverterler 12V, 24V ve 48V doğru akıma sahip akü voltajını 220V alternatif akım 50 Hz voltajına çevirirler. Böylece akünüzden alacağınız enerjiyle birçok elektronik cihazı evlerinizde kolay bir şekilde kullanma imkanına kavuşmuş olacaktır. Solar enerji böylece daha düşük maliyet ile kolay bir enerji seçeneğine de sizleri kavuşturmuş olacaktır.

Bu sistemde özellikle temiz enerjinin doğru kullanılması da önemlidir. Solar inverter, enerji masrafını da kısacaktır. Birçok elektrikli aletin çalışmasını sağlar. Özellikle 220 volt ile çalışan elektrik aletlerinde güvenli bir şekilde kullanılır. Birçok tesis bu sistemi kullanarak, elektrik enerjisi desteğini kendine sağlar. Şebeke elektriği olmadığında bundan kolay bir şekilde yararlanma imkanı sunar.

2kW- 6 kW Arasındaki Monofaze Güç Sınıfları

Müstakil Evlerde Monofaze Elektrik Üretimi Amacıyla Kullanılır

Solar Inverter Ürününü Üstün Yapan Detaylar

Kopp, fotovoltaik tesisinizi mümkün olan seviyede verimli ve esnek kullanabilmeniz için size enerji yönetimi, sistem denetimi ve tesis yönetimi alanlarında yazılım çözümleri sunmaktadır.

Kopp’un akıllı enerji yönetim fonksiyonları, öz tüketim oranınızı arttırmanızı ve böylelikle kamu ana şebekeye daha az bağımlı olmanızı sağlar. Bu durum özellikle solar akımı kendi tüketimleri için kullanmak isteyen tesis kullanıcıları için önemlidir.

Kopp ayrıca sistem denetimi için birbiriyle mükemmel bir uyum içinde olan bileşenler sunmaktadır. Böylelikle fotovoltaik tesisinize ait tüm veriler kayıt altına alınarak görselleştirilebilir. Hata ve arızalar erkenden algılanarak bildirildiği için daha hızlı çözüm üretilebilir. Sürekli izleme sayesinde fotovoltaik tesisinizin gücü ve ekonomikliği kalıcı olarak korunur.

Instagram DM