Maxa Hava Kaynaklı Isı Pompası - Inverter - Monoblok Isı Pompası

Maxa Hava Kaynaklı Isı Pompası

ısı pompası 6-18 Kw maxa hava kaynakli inverter monoblok ısı pompası

MAXA

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Isı pompası, doğada bulunan enerjiyi kullanır ve ortalama %25 elektrik enerjisiyle, %75i doğadan olmak üzere %100 ısıtma enerjisi üretir. 100 yıldır kullanılmakta olan ısı pompaları, devamlı gelişen teknolojisi ile dünyanın en güvenli ısınma kaynağı haline gelmiştir.

Solimpeks hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur.

Modelleri İncele

Konutunuzdaki konfor.

Solimpeks Maxa ısı pompaları, yıl boyunca ısıtma, sıcak su konforu sağlamakla birlikte, yazın otomatik kontrollü soğutma fonksiyonuyla ev içinde keyifli bir hava sağlar. Düşük ses seviyesi sayesinde keyfiniz yarıda kalmaz. Pazarının en düşük ses aralığına sahip olan Solimpeks Maxa Isı pompaları sorunsuz bir şekilde şehir içindeki evlere de monte edilebilir.

i-HWAK/V4 çevrimi terse çevirme özellikli ısı pompaları, konut ve ticari ortamlardaki uygulamalar için tasarlanmış, çok yönlü ve kışın ısıtma amaçlı sıcak su üretimi, 58°C’a (elektrik rezistansı yardımıyla 63°C’a kadar) sıhhi sıcak su üretimi ve yazın soğutma amaçlı soğuk su üretimi için uygun ürünlerdir.

Isı pompası basit bir buzdolabının çalışma prensibine sahiptir, ancak tüm soğutma işleminin tersini yapar. Buzdolabı tüm ısıyı içeriden dışarı verip içerisini soğuturken, ısı pompası dışarıdaki ısıyı içeriye transfer eder. Hava, toprak veya sudan aldığı düşük derecedeki ısıyı, ev sıcaklığına yükseltir.

Solimpeks Maxa Isı pompaları sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda yazın da ortamınızı serinletir. i-HWAK/ V4, şebekeden ve / veya yenilenebilir enerji kaynaklardan elektrik beslemesiyle; yerden, tavandan,radyatör ve/veya fan-coil sistemleriyle birlikte kullanmak için ideal çözümdür.

ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası
ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

Maxa Hava Kaynaklı Isı Pompasını Üstün Yapan Detaylar

ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası
ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası

Solimpeks MAXA hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur. Hava, toprak veya sudan aldığı düşük derecedeki ısıyı, ev sıcaklığına yükseltir. Solimpeks Maxa Isı pompaları sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda yazın da ortamınızı serinletir.

Instagram DM