Maxa Büyük Kapasite Hava Kaynaklı Isı Pompası

25-70 Kw büyük kapasiteli maxa ısı hava kaynaklı ısı pompası

MAXA

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Isı pompası, doğada bulunan enerjiyi kullanır ve ortalama %25 elektrik enerjisiyle, %75i doğadan olmak üzere %100 ısıtma enerjisi üretir. 100 yıldır kullanılmakta olan ısı pompaları, devamlı gelişen teknolojisi ile dünyanın en güvenli ısınma kaynağı haline gelmiştir.

Solimpeks hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur.

Modelleri İncele

Minimum tüktetim, Maksimum tasarruf.

Solimpeks Maxa ısı pompaları, yıl boyunca ısıtma, sıcak su konforu sağlamakla birlikte, yazın otomatik kontrollü soğutma fonksiyonuyla ev içinde keyifli bir hava sağlar. Düşük ses seviyesi sayesinde keyfiniz yarıda kalmaz.

Pazarının en düşük ses aralığına sahip olan Solimpeks Maxa Isı pompaları sorunsuz bir şekilde şehir içindeki evlere de monte edilebilir. HP serisi çevrimi terse çevirme özellikli ısı pompaları, konut ve ticari ortamlardaki uygulamalar için tasarlanmış, çok yönlü ve kışın ısıtma amaçlı sıcak su üretimi, 58°C’a (elektrik rezistansı yardımıyla 63°C’a kadar) sıhhi sıcak su üretimi ve yazın soğutma amaçlı soğuk su üretimi için uygun ürünlerdir.

HP sistemi, yerden ısıtma/fanlı konveksiyon sistemleri, merkezi sistemler veya orta-büyük ebatlı endüstriyel/ticari sistemlerle birlikte kullanmak için ideal çözümdür.

Isı pompası basit bir buzdolabının çalışma prensibine sahiptir, ancak tüm soğutma işleminin tersini yapar. Buzdolabı tüm ısıyı içeriden dışarı verip içerisini soğuturken, ısı pompası dışarıdaki ısıyı içeriye transfer eder.

Hava, toprak veya sudan aldığı düşük derecedeki ısıyı, ev sıcaklığına yükseltir. Solimpeks Maxa Isı pompaları sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda yazın da ortamınızı serinletir.

DC scroll kompresörler, EC fan ve yüksek verime sahip ışı eşanjörleri sayesinde SEER ve SCOP değerleri çok yüksek düzeylere ulaşmaktadır. Uyumlu hale getirilmiş invertörlü DC kompresörler çekilen güçte %25’e kadar tasarruf sağlayabilmektedirler.

Buhar enjeksiyon sistemiyle bütünleştirilmiş, zorlu çalışma şartlarında ısı pompasının çalışması için optimize edilmiş yüksek verime sahip invertörlü DC scroll kompresörler, kış mevsiminde dahi (dış sıcaklıklarda -15°C’a kadar) düşük enerji tüketimiyle yüksek konfor seviyesi sağlanmasına olanak tanırlar.

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası
maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

Maxa Isı Pompalarını Üstün Yapan Detaylar

içerik bekleniyor…

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası
maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

Solimpeks MAXA hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur. Hava, toprak veya sudan aldığı düşük derecedeki ısıyı, ev sıcaklığına yükseltir. Solimpeks Maxa Isı pompaları sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda yazın da ortamınızı serinletir.

Instagram DM