MARPS 16 Maxa Split Isı Pompası İç Ünite

hava kaynaklı split ısı pompası marps 16 içi ünite

MAXA

MARPS 16 İÇ ÜNİTE

Isı pompası, doğada bulunan enerjiyi kullanır ve ortalama %25 elektrik enerjisiyle, %75i doğadan olmak üzere %100 ısıtma enerjisi üretir. 100 yıldır kullanılmakta olan ısı pompaları, devamlı gelişen teknolojisi ile dünyanın en güvenli ısınma kaynağı haline gelmiştir.

Solimpeks hava kaynaklı ısı pompaları, günümüzde ev konforunun standartlarını belirlerken hem doğal kaynakları hem de geleceğinizi korur.

Evinizdeki konfor.

Solimpeks Maxa ısı pompaları, yıl boyunca ısıtma, sıcak su konforu sağlamakla birlikte, yazın otomatik kontrollü soğutma fonksiyonuyla ev içinde keyifli bir hava sağlar. Düşük ses seviyesi sayesinde keyfiniz yarıda kalmaz.

Pazarının en düşük ses aralığına sahip olan Solimpeks ısı pompaları sorunsuz bir şekilde şehir içindeki evlere de monte edilebilir.

i-SHWAK/V4 çevrimi terse çevirme özellikli ısı pompaları, konut ve ticari ortamlardaki uygulamalar için tasarlanmış, çok yönlü ve kışın ısıtma amaçlı sıcak su üretimi, 58°C’a (elektrik rezistansı yardımıyla 63°C’a kadar) sıhhi sıcak su üretimi ve yazın soğutma amaçlı soğuk su üretimi için uygun ürünlerdir.

i-SHWAK/V4, şebekeden ve / veya yenilenebilir enerji kaynaklardan elektrik beslemesiyle; yerden, tavandan, radyatör ve/veya fan-coil sistemleriyle birlikte kullanmak için ideal çözümdür.

hava kaynaklı split ısı pompası marps 16 içi ünite
hava kaynaklı split ısı pompası marps 16 içi ünite

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

MARPS 16 Ürününü Üstün Yapan Detaylar

i-SHWAK V4 serisi, konut ve ticari uygulamalarda kullanabilecek bu ürünler çok yönlüdür. Yeni i-SHWAK V4 sistemi, önceki model V3’ün evrimleşmiş ideal çözümüdür.

hava kaynaklı split ısı pompası marps 16 içi ünite
Instagram DM