Kampanyalar

6-18 Kw Standart Kapasite Isı Pompası

ısı pompası 6-18 Kw maxa hava kaynakli inverter monoblok ısı pompası

MAXA

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Son zamanlarda enerji verimliliğinin ve konforun ön plana çıkması, yenilenebilir enerji kaynaklarının özellikle güneşe elektrik projeleri ve ısı pompalarının hibrid kullanımlarla toplam verimliliği arttırması sebebiyle ısı pompaları kullanımı artış trendindedir.

Özellikle hava kaynaklı ısı pompalarının eskiye nazaran çok daha düşük sıcaklıklarda bile yüksek performans sağlayabilmeleri. Birçok noktada hava kaynaklı ısı pompalarının kullanımlarını ön plana çıkartmıştır.

Konutunuzdaki konfor.

8-12-16-18 kw gibi farklı kapasitelerdeki ısı pompalarında; projeye uygun toplam ısıtma alanı, farklı kat yükseklikleri, mahal kişi sayıları, iklimlendirme tipi (ısıtma – soğutma), ısı aktarım elemanı (yerden ısıtma, fancoil, radyatör sistemi gibi), kullanım sıcak suyu olması durumunda konuma bağlı şebeke suyu sıcaklıkları ya da sadece kullanım sıcak suyu üretilmesi olarak cihaz seçilmesi önem arz etmektedir.

Bu durumların her biri için farklı ısıl ihtiyaçları ve uygulama yapılacak bölgeye göre farklı cihaz kapasiteleri mühendislik hesapları sonucu ortaya çıkmaktadır. Solimpeks Maxa cihazlarda bu durumlar için uygun kapasiteler yer almakta ve istendiğinde cihazlar kaskad olarak çalıştırılabilmektedir.

İhtiyacın doğru tespit edilmesi sonucu ortaya konan mühendislik hesapları ve uygulamaya yönelik proje çizimleri sistemlerin bir bütün olarak doğru çalışmasını sağlamaktadır.

Solimpeks Maxa ısı pompalarımızda, inverter kompresör, değişken devirli fan, değişken devirli sirkülatörler sayesinde daimi yüksek verimli ve yüksek konforlu çalışma performansı yakalanır.

Cihazların otomasyonu ısıtma , soğutma ve kullanım sıcak suyu üretimine uygun olarak yönlendirici vanaları ( 3 yollu vanaları) kontrol edebilmektedir.

ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası
ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

Maxa Hava Kaynaklı Isı Pompasını Üstün Yapan Detaylar

ısı pompası maxa hava kaynaklı inverter ısı pompası
Instagram DM

Bu Yönetmeliğin amacı, florlu sera gazlarından kaynaklanan emisyonları kontrol altına almak ve ülkemizin taraf olduğu Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesine Yönelik Kyoto Protokolünde listelenen florlu sera gazları ile florlu sera gazı içeren ürün veya ekipmanın kullanımına dair usul ve esasları düzenlemektir.

Florlu sera gazlarına dair temel ilkeler ile florlu sera gazları ve florlu sera gazı içeren ürün veya ekipmanın elektronik kayıtlarına, etiketlenmesine, sızıntı kontrollerine, raporlanmasına, piyasaya arz ve kullanım yasaklarına ilişkin esasları, Florlu sera gazları içeren ürün veya ekipmana müdahale eden gerçek ve tüzel kişinin eğitimi ile belgelendirilmesine ilişkin düzenlemeleri, İçerisinde 3 (üç) kilogram ve üzerinde florlu sera gazı bulunan veya 3 (üç) kilogram ve üzerinde florlu sera gazı ile çalışan sabit cihazlar veya uygulamaları kapsar.

Eurovent Sertifikasyonu, iklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini onaylar. Amaç, rekabete dayalı oyun sahasını tüm imalatçılar için aynı seviyeye getirerek ve de endüstriyel performans derecelendirmelerinin bütünlüğünü ve doğruluğunu artırarak müşteri güveni oluşturmaktır.

Sertifikasyon – son kullanıcı ve imalatçı için benzer şekilde faydalıdır.