Kampanyalar

25-70 Kw Büyük Kapasite Isı Pompası

25-70 Kw büyük kapasiteli maxa ısı hava kaynaklı ısı pompası

MAXA

Hava Kaynaklı Isı Pompası

İklimlendirme ve kullanım sıcak suyu uygulamalarında kapasitelerin büyümesi ve farklı noktalarda uygulamaların artması sonucu, bu büyük kapasiteleri farklı cihazlarla kaskad kurulumlarla karşılamak yerine, otel bahçe alanları, villaların bahçeleri veya terasları gibi kıymetli alanların kullanılmasının önüne geçerek, daha az yer kaplayacak şekilde, tek bir gövde de (monoblok) büyük kapasite ısı pompası ihtiyacı çözme gereksinimi ortaya çıkmıştır.

Modelleri İncele

Minimum tüketim, Maksimum tasarruf.

Isı pompası kapasitesinin artmasına rağmen ses seviyelerinde ki artış daha makul seviyelerdedir. Üstten üflemeli yapısı kurulum yapılan yerlerde cihaz etrafında ki konforu da bozmadan görevlerini yapmasına elverişli hale getirmektedir.

İnverter kompresör ve değişken devirli fan hızı konfor ve ses seviyesi noktasında Solimpeks Maxa büyük kapasiteli ısı pompası cihazları ön plana çıkmaktadır. Düşük dış ortam sıcaklıklarında, -15 °C de bile çalışabilmesi, bununla beraber 40 °C dış ortam sıcaklığında bile kullanım sıcak suyu üretebilmesi cihazlarımızın en önemli özellikleri arasında sıralanabilir.

Gerekli hesaplamalar yapılıp, uygun fan kesitleriyle belli mesafeler için, cihaz fan çıkış kısımlarına kanal konarak kapalı ortamlarda dahi ısı pompası cihazlarının çalıştırılması mümkündür.

Muadillerinden farklı olarak Solimpeks Maxa Büyük kapasite ısı pompaları, tıpkı küçük kapasite ısı pompası modellerinde olduğu gibi, ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyunu aynı proje özelinde sağlayarak, 3 yollu vana kontrollerini sağlayabilecek otomasyona sahiptir

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası
maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

Monoblok kompakt dizayn

Kolay montaj imkanı

R410A soğutucu akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital kontrol paneli

IPX4 elektrik koruma sınıfı

Arıza uyarı, yüksek emniyet ve kontrol sistemi

Maxa Isı Pompalarını Üstün Yapan Detaylar

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası
Instagram DM

Bu Yönetmeliğin amacı, florlu sera gazlarından kaynaklanan emisyonları kontrol altına almak ve ülkemizin taraf olduğu Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesine Yönelik Kyoto Protokolünde listelenen florlu sera gazları ile florlu sera gazı içeren ürün veya ekipmanın kullanımına dair usul ve esasları düzenlemektir.

Florlu sera gazlarına dair temel ilkeler ile florlu sera gazları ve florlu sera gazı içeren ürün veya ekipmanın elektronik kayıtlarına, etiketlenmesine, sızıntı kontrollerine, raporlanmasına, piyasaya arz ve kullanım yasaklarına ilişkin esasları, Florlu sera gazları içeren ürün veya ekipmana müdahale eden gerçek ve tüzel kişinin eğitimi ile belgelendirilmesine ilişkin düzenlemeleri, İçerisinde 3 (üç) kilogram ve üzerinde florlu sera gazı bulunan veya 3 (üç) kilogram ve üzerinde florlu sera gazı ile çalışan sabit cihazlar veya uygulamaları kapsar.

Eurovent Sertifikasyonu, iklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini onaylar. Amaç, rekabete dayalı oyun sahasını tüm imalatçılar için aynı seviyeye getirerek ve de endüstriyel performans derecelendirmelerinin bütünlüğünü ve doğruluğunu artırarak müşteri güveni oluşturmaktır.

Sertifikasyon – son kullanıcı ve imalatçı için benzer şekilde faydalıdır.