25-70 kW Büyük Kapasite Isı Pompası

25-70 Kw büyük kapasiteli maxa ısı hava kaynaklı ısı pompası

MAXA

Hava Kaynaklı Isı Pompası

İklimlendirme ve kullanım sıcak suyu uygulamalarında kapasitelerin büyümesi ve farklı noktalarda uygulamaların artması sonucu, bu büyük kapasiteleri farklı cihazlarla kaskad kurulumlarla karşılamak yerine, otel bahçe alanları, villaların bahçeleri veya terasları gibi kıymetli alanların kullanılmasının önüne geçerek, daha az yer kaplayacak şekilde, tek bir gövde de (monoblok) büyük kapasite ısı pompası ihtiyacı çözme gereksinimi ortaya çıkmıştır.

Modelleri İncele

Minimum Tüketim, Maksimum Tasarruf

Isı pompası kapasitesinin artmasına rağmen ses seviyelerinde ki artış daha makul seviyelerdedir. Üstten üflemeli yapısı kurulum yapılan yerlerde cihaz etrafında ki konforu da bozmadan görevlerini yapmasına elverişli hale getirmektedir.

İnverter kompresör ve değişken devirli fan hızı konfor ve ses seviyesi noktasında Solimpeks Maxa büyük kapasiteli ısı pompası cihazları ön plana çıkmaktadır. Düşük dış ortam sıcaklıklarında, -15 °C de bile çalışabilmesi, bununla beraber 40 °C dış ortam sıcaklığında bile kullanım sıcak suyu üretebilmesi cihazlarımızın en önemli özellikleri arasında sıralanabilir.

Gerekli hesaplamalar yapılıp, uygun fan kesitleriyle belli mesafeler için, cihaz fan çıkış kısımlarına kanal konarak kapalı ortamlarda dahi ısı pompası cihazlarının çalıştırılması mümkündür.

Muadillerinden farklı olarak Solimpeks Maxa Büyük kapasite ısı pompaları, tıpkı küçük kapasite ısı pompası modellerinde olduğu gibi, ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyunu aynı proje özelinde sağlayarak, 3 yollu vana kontrollerini sağlayabilecek otomasyona sahiptir

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

Monoblok Kompakt Dizayn

Kolay Montaj İmkanı

R410A Soğutucu Akışkan

DC Tvin – Rotary İnverter Kompresör

Dijital Kontrol Paneli

IPX4 Elektrik Koruma Sınıfı

Arıza Uyarı, Yüksek Emniyet Ve Kontrol Sistemi

Maxa Isı Pompalarını Üstün Yapan Detaylar

maxa ısı pompası büyük kapasite hava kaynaklı ısı pompası

Instagram DM